KOSZULKI CHRZEŚCIJAŃSKIE

Showing 1 - 30 of 48 results

Pokazano 1-30 z 48 pozycji

Aktywne filtry

„Do każdego, kto przyzna się do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie” (Mt 10, 26-33)

Można śmiało powiedzieć, że Słowa te towarzyszą nam nie tylko podczas dawania świadectwa słowem i czynem, ale również poprzez ubiór i symbole, które nosimy. Dzisiaj, w tych szczególnie trudnych czasach w wielu już krajach chrześcijanie, przyznając się do swojej wiary, narażają własne życie. W Polsce dzięki Bogu możemy jeszcze spokojnie świadczyć na różne sposoby. Jednym z nich są właśnie nasze chrześcijańskie koszulki.


KOSZULKI EWANGELIZACYJNE

Koszulki ze Słowem Bożym, czy koszulki z motywem religijnym to niezawodny sposób przyznawania się do swojej wiary, znak przynależności do Chrystusa. Pozwalają dzielić się Ewangelią w domu i pracy, wśród krewnych i znajomych. Prowokują do rozmów osoby niewierzące, umacniają wierzące, zachęcają i motywują tych, którym brak odwagi i śmiałości.

Koszulki z religijnym nadrukiem, koszulki katolickie to także idealny prezent dla kapłanów, katechetów, ministrantów, bierzmowanych, dla każdej osoby wierzącej. T-shirty z motywem chrześcijańskim sprawdzą się również wśród wspólnot, podczas pielgrzymek, otwartych spotkań ewangelizacyjnych i na rekolekcjach.


KOSZULKI CHRZEŚCIJAŃSKIE DOBREJ JAKOŚCI

Dostępne w naszym sklepie ewangelizacyjne koszulki chrześcijańskie charakteryzują się unikalnymi projektami, wykonanymi przez nas osobiście na podstawie Słowa Bożego oraz nauczania Kościoła Katolickiego. Staramy się dobierać odpowiednie kolory oraz możliwie najlepszą bawełnę. W ofercie posiadamy koszulki chrześcijańskie męskiekoszulki chrześcijańskie damskie, koszulki religijne 3D („Lew Judy Ap 5,5”), a także koszulki katolickie świecące w ciemności.(„Chociażbym chodził ciemną doliną)

Grafiki na naszych koszulkach ewangelizacyjnych wykonywane są metodą sitodruku, a więc jedną z najtrwalszych obecnie technik nadruku.
Nasza chrześcijańska odzież odznacza się wysoką jakością, dobrym odwzorowaniem kolorów oraz wartościowym, chrześcijańskim przekazem.

Do każdej koszulki mogą Państwo dobrać dla siebie jakiś drobny produkt o podobnej tematyce. Nasz chrześcijański sklep internetowy oferuje także ciekawe gadżety religijne, takie jak: kubki, zeszyty, notesy, długopisy czy opaski silikonowe. Dla tych natomiast, którzy szczególnie umiłowali konkretne wersety z Biblii przygotowaliśmy gotowe zestawy w atrakcyjnych cenach.

Jeżeli planują Państwo większe zakupy, zapraszamy do wcześniejszego kontaktu z nami, ponieważ jako producent gadżetów chrześcijańskich jesteśmy w stanie zaproponować korzystne rabaty :)