KUBKI CHRZEŚCIJAŃSKIE

Showing 1 - 30 of 61 results

Pokazano 1-30 z 61 pozycji

Aktywne filtry

Utarło się mówić, że dzień bez porządnej kawy dobrze zacząć się nie może. A nawet jeśli kawoszem się nie jest, to obok herbaty już nie przejdzie się obojętnie. W każdym razie, jak mówi Święty Paweł: Przeto czy jecie, czy pijecie, czy cokolwiek innego czynicie, wszystko na chwałę Bożą czyńcie” (1 Kor 10, 31)

Tym, co pomoże nam o tym pamiętać, jest kubek ze Słowem Bożym, lub po prostu kubek z motywem religijnym.


KUBKI Z CYTATAMI Z PISMA ŚWIĘTEGO

Z chrześcijańskiego kubka możemy pić ulubiony napój w domowym zaciszu, w gronie rodzinnym, a także w pracy. Może nam towarzyszyć również w podróży. Gdy tylko miejsce w bagażu na to pozwoli, kubek z wersetem biblijnym możemy zabrać na wyjazd rekolekcyjny, służbowy czy urlopowy. Taki chrześcijański gadżet niejednokrotnie prowokuje do różnych wartościowych i budujących rozmów. Motywuje do stawiania odważnych i trudnych pytań przez osoby szukające prawdy. Kubki ewangelizacyjne to niezastąpiona pomoc przy głoszeniu Słowa w zwykłej codzienności.
Kubki religijne pomagają także i nam, szczęśliwym posiadaczom owych gadżetów. Przypominają o tym, co najważniejsze i najbardziej wartościowe w życiu. Niewiele czasem potrzeba, aby o tym zapomnieć. Chrześcijańskie kubki mogą stać się również cichym wspomożycielem naszego sumienia. W nerwowej sytuacji, kiedy braknie nam cierpliwości możemy spojrzeć na kubek i przeczytać, że „Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest i nie unosi się gniewem...” („Hymn o Miłości”). Innym razem, kiedy nie wiemy jaką podjąć decyzję w danym momencie, możemy wspomóc się pytaniem z innego kubka: „A co zrobiłby Jezus?

Kubek ewangelizacyjny to również idealny prezent dla najbliższych, rodziny, kapłanów, przyjaciół. Kubkami religijnymi możemy obdarować również naszych animatorów, osoby posługujące w kościele czy podczas pielgrzymek.

W naszej ofercie znajdą Państwo kubki z motywem religijnym w wielu wariantach oraz kolorach.
Do wyboru są kubki klasycznez kolorowym wnętrzem i uchem, całe czarne, z łyżeczką w uchu, czy tzw. "znikające"