DŁUGOPISY CHRZEŚCIJAŃSKIE

Showing 1 - 12 of 12 results

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Długopisy ze Słowem Bożym to dyskretny sposób na małą ewangelizację. Długopis z wersetem biblijnym można podarować praktycznie każdemu, w każdej chwili i w każdym miejscu. Ten drobny gadżet zostawić można w urzędzie na stoliku, na poczcie, w warsztacie, w pociągu lub w restauracji... Można obdarować nim tak po prostu, bez okazji i przy okazji. Takim skromnym upominkiem od serca może być np. chrześcijański długopis z cytatem z księgi Liczb : „Niech Cię Pan błogosławi i strzeże... Z jednej strony przekazuje Boże Słowo, z drugiej podkreśla życzliwość osoby obdarowującej. Przez ten symboliczny gest życzymy drugiemu człowiekowi Bożego Błogosławieństwa.
W podziękowaniu natomiast za czyjąś obecność możemy obdarować długopisem: „Dobrze, że jesteś”.
Co prawda słowa te nie są cytatem z Pisma Świętego, ale w tymże Duchu najczęściej są wypowiadane.

Długopis z motywem religijnym to niedrogi i praktyczny gadżet dla każdego.

Nasze długopisy religijne wykonane są z wytrzymałego metalu o wysokim połysku, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Każdy ozdobiony jest dwoma srebrnymi ringami. Napis wykonany jest techniką grawerowania, a więc praktycznie jest niezniszczalny.

Klasyczne i eleganckie. Ich połyskujący kolor i estetyczne wykonanie przyciąga oko, a kształt sprawia, że dobrze się nimi pisze. Wkłady niebieskie, wymienne (typu zenit).