DEWOCJONALIA

Showing 1 - 16 of 16 results

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

O ile wśród gadżetów chrześcijańskich bywają ich miłośnicy, o tyle już dewocjonalia stały się nieodzownym elementem życia każdej osoby wierzącej, każdego katolika. Dewocjonalia zagościły na stałe w naszych domach, samochodach i zakładach pracy. Przypominają nam nieustannie o Bożej obecności, o wstawiennictwie Aniołów i Świętych. Różańce, koronki, na rękę, lub na palec, różańce drewniane, tradycyjne i różańce do samochodu — wszystkie na co dzień są niezastąpioną pomocą w walce ze złem i własną słabością. Pomagają również wzrastać w wierze tym najmłodszym. Z tego względu w naszej ofercie znajdziecie Państwo również różańce komunijne oraz kolorowe dla dzieci.

W naszym sklepie dostępne są różańce w różnych rodzajach oraz wielu kolorach.

Wśród najważniejszych dla nas dewocjonaliów należałoby jednak wymienić przede wszystkim Krzyż. Krzyż drewniany — symbol naszego zbawienia, naszej nadziei, naszej przyszłości.
Najczęściej spotykaną formą są z pewnością krzyże drewniane na ścianę, te, które czynią Chrystusa Gospodarzem naszego domu i przypominają nam o Jego obecności.

Nasze drewniane krzyże są wykonywane z wielką starannością, stworzone z miłości i dla Miłości.

Kolejną grupą, najbardziej powszechną wśród dewocjonaliów są prawdopodobnie ikony i obrazy sakralne. Wspomagają w modlitwie, skupieniu i kontemplacji. Pozwalają choć na moment zatrzymać wzrok na tym, co niewidzialne i nieuchwytne.