Bo góry mogą ustąpić
  • Bo góry mogą ustąpić
  • Bo góry mogą ustąpić

Długopis metalowy "Bo góry mogą ustąpić..."

4,00 zł
Brutto

Długopis

"Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać,

  ale Moja miłość nie odstąpi od Ciebie - mówi Pan!"

  Iz 54,10

Wybierz Kolor długopisu
Ilość

  • Wszystkie Twoje dane będą szczelnie przechowywane i wykorzystywane jedynie do obsługi zamówień i zapytań, o czym zawsze będziesz poinformowany. Masz również możliwość zmienić lub wycofać swoje dane w dowolnej chwili. Pełną politykę prywatności znajdziesz u dołu strony. Wszystkie Twoje dane będą szczelnie przechowywane i wykorzystywane jedynie do obsługi zamówień i zapytań, o czym zawsze będziesz poinformowany. Masz również możliwość zmienić lub wycofać swoje dane w dowolnej chwili. Pełną politykę prywatności znajdziesz u dołu strony.
  • Produkt  zostanie wysłany najszybciej jak to możliwe Produkt zostanie wysłany najszybciej jak to możliwe
  • Towar można zwrócić w przeciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki, pod warunkiem, że jego stan nie uległ zniszczeniu. O zwrocie towaru należy uprzedzić sprzedawcę wysyłając formularz zwrotu dostępny na koncie klienta bądź poinformować sklep drogą e-mailową. Towar można zwrócić w przeciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki, pod warunkiem, że jego stan nie uległ zniszczeniu. O zwrocie towaru należy uprzedzić sprzedawcę wysyłając formularz zwrotu dostępny na koncie klienta bądź poinformować sklep drogą e-mailową.

Co go wyróżnia?

Jest to klasyczny i elegancki długopis z wygrawerowanym cytatem z Pisma Świętego. Jego połyskujący kolor i estetyczne wykonanie sprawia, że dobrze się nim pisze.

Może być również doskonałym upominkiem. W ten sposób możesz obdarować kogoś Słowem Bożym.

Każdy fragment ma przypisane logo oraz dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. Długopis jest metalowy, a wkłady do niego są wymienne - typu zenit.

Kolory prezentowane na zdjęciach w rzeczywistości mogą nieznacznie odbiegać od oryginału.

długopis metalowy
25 Przedmioty

Opis

Technologia nadruku
Grawer
Materiał wykonania
aluminium
Wymiary
135x10mm
Wkład
Niebieski