• Wyprzedaż!
  • -20%
  • 20%

Koszulka damska „Nie bój się, wypłyń na głębię!”

36,00 zł
45,00 zł
Brutto

„Nie bój się wypłyń na głębię!”

Dostępna w kolorze: 
stalowo-niebieskim i błękitnym

Pośpiesz się! Tylko 5 produktów pozostało w magazynie
Wybierz rozmiar
Wybierz kolor
Ilość

„Nie bój się, wypłyń na głębię!”

Dot. Łk 5,1-11


1 Pewnego razu - gdy tłum cisnął się do Niego aby słuchać słowa Bożego, a On stał nad jeziorem Genezaret - 2 zobaczył dwie łodzie, stojące przy brzegu; rybacy zaś wyszli z nich i płukali sieci. 3 Wszedłszy do jednej łodzi, która należała do Szymona, poprosił go, żeby nieco odbił od brzegu. Potem usiadł i z łodzi nauczał tłumy. 4 Gdy przestał mówić, rzekł do Szymona: <<Wypłyń na głębię i zarzućcie sieci na połów!>>. 6 Skoro to uczynili, zagarnęli tak wielkie mnóstwo ryb, że sieci ich zaczynały się rwać. 7 Skinęli więc na wspólników w drugiej łodzi, żeby im przyszli z pomocą. Ci podpłynęli; i napełnili obie łodzie, tak że się prawie zanurzały. 8 Widząc to Szymon Piotr przypadł Jezusowi do kolan i rzekł: <<Odejdź ode mnie, Panie, bo jestem człowiek grzeszny>>. 9 I jego bowiem, i wszystkich jego towarzyszy w zdumienie wprawił połów ryb, jakiego dokonali; 10 jak również Jakuba i Jana, synów Zebedeusza, którzy byli wspólnikami Szymona. Lecz Jezus rzekł do Szymona; <<Nie bój się, odtąd ludzi będziesz łowił>>. 11 I przyciągnąwszy łodzie do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim.

Słowa te wielokrotnie wypowiadał Chrystus do swoich uczniów i tych, którzy Go słuchali: "Odwagi!, nie bójcie się", lub "Nie bój się, wierz tylko!"
Nosząc tą koszulkę wiele możesz powiedzieć.

„Nie bój się, wypłyń na głębię, jest przy Tobie Chrystus”

---------------------------------------

Trwały nadruk, odporny na spieranie! 


Koszulka jest wykonana z dobrej jakości bawełny, jest miękka w dotyku, nie kurczy się, ani nie rozciąga, można ją prać w pralce w temp. max. 30°C, w proszkach do tkanin kolorowych. Prać i prasować na lewej stronie !

Ze względu na różne ustawienia monitorów kolory prezentowane na zdjęciach w rzeczywistości mogą nieznacznie odbiegać od oryginału.

PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z ROZMIARÓWKĄ

koszulka damska
5 Przedmioty

Opis

Skład
100 % bawełny
Gramatura
GILDAN 150g/m2
Technologia nadruku
Sitodruk
Producent odzieży
Gildan

Specyficzne kody

Rozmiarówka damska Gildan

You Might Also Like

Komentarze (0)