NOTATNIKI CHRZEŚCIJAŃSKIE

Showing 1 - 28 of 28 results

Pokazano 1-28 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Notatniki z cytatami z Pisma Świętego mają podwójne znaczenie. Mogą przypominać nam o Panu Bogu nie tylko poprzez okładkę z wersetami biblijnymi, ale również przez treść jaką w nich zamieścimy. Bardzo często używamy notatników do zapisywania wspomnień związanych z Bożym działaniem w naszym życiu, są jak dzienniki duchowe i pamiętniki. Dzięki takiej praktyce możemy wrócić po pewnym czasie do zapisek i przypomnieć sobie jak wielkie rzeczy Bóg dla nas uczynił. Jak mawiał psalmista Dawid : „Wielkich dzieł Boga nie zapominajmy” (ps 78, lub 103,2)


Chrześcijańskie notatniki
mogą znacząco wpłynąć na nasz rozwój duchowy, ponieważ wyraźnie przypominają o Bożym prowadzeniu. Bez takiego odniesienia, trudno jest poradzić sobie później w chwilach zwątpienia, czy różnych życiowych trudności.


Notatniki religijne na co dzień

Nasze notatniki przydają się również na rekolekcjach, kursach czy formacjach wspólnotowych. Stanowią niezastąpioną pomoc dydaktyczną dla nas samych. Zapamiętanie treści z konferencji czy homilii jest niemalże niemożliwe. Podobno zapamiętujemy 10% z tego, co słyszymy...


Notatniki z motywem religijnym dostępne w naszej ofercie są bardzo praktyczne, ponieważ są na spirali, co umożliwia wygodne tworzenie zapisek, gdy brakuje nam biurka. Zeszyty i notesy, które proponujemy to również ciekawy i oryginalny pomysł na prezent lub nagrodę w konkursie.