Wysyłamy zamówiony towar w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. W przypadku wyboru płatności przelewy 24 lub za pobraniem wysyłamy towar do 2 dni roboczych od momentu wpłynięcia zamówienia do naszego panelu administracyjnego. Gdy zdarzy się, że nie mamy możliwości wysyłki towaru w przeciągu 2 dni roboczych, kontaktujemy się z klientem telefonicznie, bądź za pomocą poczty elektronicznej i wspólnie ustalamy najlepsze rozwiązanie dla klienta.


UWAGA ! W przypadku IKON i OBRAZÓW oraz zamówień specjalnych czas realizacji może się wydłużyć nawet do 2 tygodni.


Towar do nia 22.06.2021 r.  wysyłany jest wyłącznie


Pocztą Polską - opcja Kurier 48  


Firma prowadzi przede wszystkim sprzedaż wysyłkową. Istnieje możliwość osobistego odbioru zakupionego towaru, jednak termin odbioru należy uzgodnić telefonicznie bądź drogą e-mailową.


Zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia, proszę w obecności kuriera sprawdzić paczkę i sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.