OPASKI CHRZEŚCIJAŃSKIE SILIKONOWE

Showing 1 - 19 of 19 results

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Opaski chrześcijańskie na rękę to chyba jedyne chrześcijańskie gadżety, z którymi nie trzeba się rozstawać. Można je mieć przy sobie nieustannie: rano, wieczór, we dnie i w nocy. Tym samym Słowo Boże, które jest na nich wytłoczone lub tekst modlitwy może nam towarzyszyć 24 godziny na dobę. Ulubiony fragment z Pisma Świętego mamy na wyciągnięcie ręki. W chwilach słabości np. wystarczy spojrzeć na nadgarstek i przypomnieć sobie, że: Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia”. Innym razem, kiedy dopada nas jakiś lęk, przeczytamy: Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Kiedy ktoś nam dokucza lub wręcz nas prześladuje: Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam? Wszystkie te fragmenty mogą się też wzajemnie uzupełniać, ponieważ nasze opaski są tak kolorowe, że z powodzeniem można nosić je razem, tworząc w ten sposób swój własny ciekawy i niepowtarzalny styl.
Na naszych bransoletkach chrześcijańskich, oprócz fragmentów z Pisma Świętego znaleźć możemy również słynne słowa:
Ojca Świętego Jana Pawła II, które kierował do Maryi: Totus tuus”.
Św. Faustyny do Pana Jezusa : „Jezu, ufam Tobie.
Sługi Bożego O. Dolindo : Jezu, Ty się tym zajmij”,
czy modlitwę Świętego Benedykta : „CRUX SANCTA SIT MIHI LUX”, czyli „Światłem niech będzie mi Krzyż Święty”.

Opaski religijne

To, co z pewnością wyróżnia nasze silikonowe opaski religijne, to ich rzadko spotykane atuty. Pierwszym jest bardzo bogata kolorystyka. Prawie każdy wzór wykonany jest w 5 zestawieniach kolorystycznych. Najczęściej, odcienie dobierane są kontrastowo, w celu podkreślenia wyrazistości wzoru i siły przekazu.
Drugim atutem jest niewątpliwie jakość wykonania. Praktycznie wszystkie wzory, z wyjątkiem opasek wąskich posiadają napis tłoczony do wewnątrz, co czyni je wyjątkowo trwałymi i odpornymi na użytkowanie, nawet wśród najbardziej wymagających.
Trzecim wartym uwagi atutem jest możliwość wybrania rozmiaru odpowiedniego dla siebie. Dostępne są trzy obwody:
- dziecięce (160 mm),
- małe, przeważnie dla kobiet (180 mm)
- duże, przeważnie dla mężczyzn (202 mm)
Kolejną rzeczą, która czyni nasze religijne bransoletki wyjątkowymi, są ich różne formy. W ofercie posiadamy opaski:
- wąskie („Hymn o Miłości”);
- standardowe (Któż jak Bóg!)
- niestandardowe w kształcie zegarka (Krzyż św. Benedykta”);
- w formie różańca („Totus Tuus”);
- szerokie (God's not dead)
- fluorescencyjne, czyli świecące w ciemności.
Wszystkie te wzory umożliwiają oryginalny i wyjątkowy styl.

Bransoletka religijna a praktyczność.

Opaski religijne, jak już wspomnieliśmy, mogą niejednokrotnie podnieść nas na duchu. Przypominają Boże Słowo, ale również mogą pomóc nam w bezpośredniej relacji z Bogiem. Dobrym przykładem może być tutaj opaska z różańcem, Totus Tuus. Ma ona, obok napisu wytłoczone na zewnątrz guziczki, które przydają się podczas modlitwy, zastępując różaniec, gdy nie mamy go przy sobie.

Bransoletki chrześcijańskie

Chrześcijańskie bransoletki silikonowe to nie tylko praktyczne gadżety religijne, ale również ozdoba. Prezentują się na nadgarstku bardzo dobrze, zarówno pojedyncze wzory, jak i całe pakiety. Ciekawym przykładem może być tutaj zestaw opasek wąskich, 5-milimetrowych jak Hymn o Miłości”. Składa się on z 5 różnych wersetów biblijnych z 1 listu do Koryntian. Każdy w 5 kolorach. Dzięki temu można mieć przy sobie cały fragment z Biblii i jednocześnie atrakcyjną katolicką bransoletkę.