Ani oko nie widziało
  • Ani oko nie widziało
  • Ani oko nie widziało

"Ani oko nie widziało..."

4,00 zł
Brutto

Długopis

"Ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało,

 jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym,

 którzy Go miłują..."

 dot. 1Kor 2,9

Wybierz Kolor długopisu
Ilość

  • Wszystkie Twoje dane będą szczelnie przechowywane i wykorzystywane jedynie do obsługi zamówień i zapytań, o czym zawsze będziesz poinformowany. Masz również możliwość zmienić lub wycofać swoje dane w dowolnej chwili. Pełną politykę prywatności znajdziesz u dołu strony. Wszystkie Twoje dane będą szczelnie przechowywane i wykorzystywane jedynie do obsługi zamówień i zapytań, o czym zawsze będziesz poinformowany. Masz również możliwość zmienić lub wycofać swoje dane w dowolnej chwili. Pełną politykę prywatności znajdziesz u dołu strony.
  • Produkt  zostanie wysłany najszybciej jak to możliwe Produkt zostanie wysłany najszybciej jak to możliwe
  • Towar można zwrócić w przeciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki, pod warunkiem, że jego stan nie uległ zniszczeniu. O zwrocie towaru należy uprzedzić sprzedawcę wysyłając formularz zwrotu dostępny na koncie klienta bądź poinformować sklep drogą e-mailową. Towar można zwrócić w przeciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki, pod warunkiem, że jego stan nie uległ zniszczeniu. O zwrocie towaru należy uprzedzić sprzedawcę wysyłając formularz zwrotu dostępny na koncie klienta bądź poinformować sklep drogą e-mailową.

Co go wyróżnia?

Jest to klasyczny i elegancki długopis z wygrawerowanym cytatem z Pisma Świętego. Jego połyskujący kolor i estetyczne wykonanie sprawia, że dobrze się nim pisze.

Może być również doskonałym upominkiem. W ten sposób możesz obdarować kogoś Słowem Bożym.

Każdy fragment ma przypisane logo oraz dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. Długopis jest metalowy, a wkłady do niego są wymienne - typu zenit.

Kolory prezentowane na zdjęciach w rzeczywistości mogą nieznacznie odbiegać od oryginału.

długopis metalowy
18 Przedmioty

Opis

Technologia nadruku
Grawer
Materiał wykonania
aluminium
Wymiary
135x10mm
Wkład
Niebieski